Aktualizacja 17.10.2018 22:00


09:00     REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

09:00 – 09:45    Próby parkietu oraz akustyczne

10:00     OTWARCIE część I

10:05     PREZENTACJA ORGANIZATORÓW, SĘDZIÓW     



ROZPOCZĘCIE URSYNOWSKI MASTER DANCE CUP – Ad Astra 2018

część I

 

10:10 Kategoria: INNE FORMY TANECZNE  do 9 lat

Studio Taneczne Akcent - „Akcencik Bis’’

Akademia Paso - „Cabras Mini”

10:20 Kategoria:  MODERN/JAZZ do 9 lat 

Klub Sportowy Hand to Hand - ,,Hand to Hand Kids’’

10:26 Kategoria:  Inne Formy Taneczne do 11 lat

Studio Taneczne Akcent - ,,Mini Akcent Bis’’

Sz.P. nr 187 - ,, Rex 2’’

Gimnazjum nr 92 – Klasa 5 D

Klub Sportowy Hand to Hand - ,, Hand to Hand Dzieci’’
Akademia Paso - ,, Cabras’’

11:00 Kategoria: MODERN/JAZZ do lat 11

Klub Sportowy Hand to Hand - ,, Hand to Hand Dzieci’’

11:08 Kategoria: HIP HOP do lat 11

Brothers Dance Studio - 'Urwisy'

11:15   Wyniki i Wręczenie Nagród części I

Ursynowski Master Dance CUP - Ad Astra 2018

 


 

 

 

 


 

11:40     OTWARCIE część II

11:45     PREZENTACJA ORGANIZATORÓW, SĘDZIÓW     


ROZPOCZĘCIE URSYNOWSKI MASTER DANCE CUP – Ad Astra 2018

część II

11:50 Kategoria:Inne Formy Taneczne  pow. 15 lat

Studio Taneczne  Akcent  - ,,Akcent’’

Akademia Paso - ,,ZAK’’

12:05 Kategoria:Inne Formy Taneczne 11-15 lat

Studio Taneczne  Akcent  - ,,Akcent Junior’’

Studio Taneczne  Akcent  - ,,Akcent Teens’’

Sz.P. nr 187 - ,, Rex 1’’

Klub Sportowy Hand to Hand - ,,Hand to Hand Juniorzy’’

Klub Sportowy Hand to Hand - ,,Hand to Hand Flow Dance’’
Gimnazjum nr 92 – ,, GIM 92 Cheerteam’’
Akademia Paso - ,,ZAK Junior’’
Alexia Dance Studio -  ,,Alexia Dance Studio – Bushido’’
Fox Dance Studio - ,,Fox 3’’

12:40 Kategoria:MODERN/JAZZ 11-15 lat 12:25

Studio Taneczne  Akcent  - ,,Akcent Junior’’

Studio Taneczne  Akcent  - ,,Akcent Teens’’
Gimnazjum nr 92 – ,, 3E GIM 92

12:50 Kategoria:MODERN/JAZZ  pow. 15 lat

Studio Taneczne  Akcent  - ,,Akcent’’

Studio Tańca Duet - ,,ForDance’’

13:00   Wyniki i Wręczenie Nagród

Ursynowski Master Dance CUP - Ad Astra 2018